Skip to content

وایز در سال 2018 بر اساس این اصل تأسیس شد که برای موفقیت در اکوسیستم به‌سرعت در حال تحول و تکامل جهان، همه‌ی کسب‌وکارها – صرف‌نظر از صنعت و اندازه‌شان – برای نوآوری پیوسته باید قادر باشند به شکل مسئولانه‌ای از داده‌ها و هوش مصنوعی استفاده کنند.

هدف آرمانی ما مشارکت در ایجاد آینده‌ای پایدارتر، انسان‌محورتر و تاب‌آورتر است.

به عنوان یک شرکت، هدف ما کمک به تحقق جامعه‌‌ی پایدار و تاب‌آور از طریق انجام فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه‌‌ی طراحی و مهندسی راهکارهای هوشِ افزوده است.

ماموریت ما کمک به افراد و کسب‌وکارها برای خلق ارزش، نوآوری مستمر و حل دشوارترین و چالش‌برانگیزترین مسائل فرا روی بشر با استفاده‌ی مسئولانه از داده‌ها و هوش مصنوعی است.

ما بر این باوریم که «هوش مصنوعی» باید برای همه‌ قابل دسترس باشد و از آن برای تقویت توان و ظرفیت‌های انسان استفاده شود. از این رو، می‌خواهیم استفاده‌ی مسئولانه از داده‌ها و هوش مصنوعی را به یک رفتار روزمره در کسب‌وکارهای مختلف در سرتاسر جهان تبدیل ‌کنیم. ما می‌خواهیم افراد در سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف، در هر صنعتی و در هر مقیاسی که فعالیت می‌کنند، بتوانند با تعامل و همکاری با سیستم‌های هوشمندِ قابل اعتماد، انتخاب‌های خلاقانه‌‌تری انجام دهند، زمان‌شان را برای تمرکز بر نوآوری آزاد کنند و روش‌های جدیدی برای انجام کار، برآورده ‌کردن نیازهای انسان و ایجاد تحول پایدار در جهان ابداع کنند.

ما با ارائه‌ی یک پلتفرم یکپارچه برای همه‌ی کاربران، همه‌ی انواع داده‌ها و همه‌ی انواع محیط‌ها و توسعه‌ی یک اکوسیستم پویا از متخصصین داده، مهندسین نرم‌افزار، تحلیلگران کسب‌وکار، تحلیلگران داده و سایر بازیگران، و با رویکرد هوشِ افزوده، به کسب‌وکارهای مختلف در تسریع فرایند توسعه، عملیاتی‌‌کردن و کاربردی کردن فناوری هوش مصنوعی و خلق ارزش از داده‌ها کمک می‌کنیم. در این راستا، ما بر مهندسی هوش مصنوعی برای ارائه‌ی راهکارهایی مستحکم، ایمن، مقیاس‌پذیر و انسان‌محور متمرکز هستیم.